Jauniausiąja "sportininke" tapo 1,5 metų Viltė Pranckūnaitė. Tomo Černiševo (ELTA) nuotr.
2004 06 20 11:05

Autorius: Tomas Černiševas
Sritys: Sportas
Aprašymas: 16 Vilnius, 2004 m. birželio 20 d. (ELTA). Šeštadienį Vilniuje, Vingio parke ir stadione, įvyko tradiciniai jau 16-ąjį kartą surengtos Olimpinės dienos renginiai. Iš visos Lietuvos susirinkę sporto entuziastai savo jėgas išbandė olimpinės mylios ir 10 km bėgimuose, taip pat vyko ir kitų sporto šakų masinės varžybos, kuriose galėjo dalyvauti visi norintys, bei respublikinis moksleivių konkursas "Sportas ir aplinka". Pagrindiniame varžybiniame 10 km bėgime nugalėtojais tapo šiaulietis ilgų distancijų bėgikas Dainius Šaučikovas ir vilnietė, šiuolaikinės penkiakovės atstovė, praėjusių metų biatlo rungties pasaulio čempionė jaunių grupėje 20 metų Laura Asadauskaitė. Laimėtojai buvo apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais bei gavo nugalėtojų taures. RB
Originalo dydis (WxHxSize): 1182 x 1772 x 401
Šalis: Lietuva