Į krepšelį
2004 06 20
10 km bėgimo nugalėtojas...
Į krepšelį
10 km bėgimo nugalėtojas šiaulietis ilgų distancijų bėgikas Dainius Šaučikovas ir LTOK prezidentas Artūras Poviliūnas. Tomo Černiševo (ELTA) nuotr.
2004 06 20
Į krepšelį
Jauniausiąja "sportininke" tapo 1,5 metų Viltė Pranckūnaitė. Tomo Černiševo (ELTA) nuotr.
2004 06 20
Jauniausiąja "sportininke"...
Į krepšelį
Vyriausiasis 10 km bėgime dalyvis - 82 metų Vladas Levickas. Tomo Černiševo (ELTA) nuotr.
2004 06 20
Vyriausiasis 10 km bėgime...
Į krepšelį
Pagrindiniame varžybiniame 10 km bėgime nugalėjo 20 metų vilnietė, šiuolaikinės penkiakovės atstovė Laura Asadauskaitė. Tomo Černiševo (ELTA) nuotr.
2004 06 20
Pagrindiniame varžybiniame...
Į krepšelį
2004 06 20
Į krepšelį
10 km bėgimo nugalėtoja, šiuolaikinės penkiakovės atstovė Laura Asadauskaitė su LTOK prezidentu Artūru Poviliūnu. Tomo Černiševo (ELTA) nuotr.
2004 06 19
10 km bėgimo nugalėtoja...
Į krepšelį
Liberaldemokratas Henrikas Žukauskas palieka partijos pirmojo vicepirmininko pareigas. Valdo Kopūsto (ELTA) nuotr.
2004 06 18
Liberaldemokratas Henrikas...
Į krepšelį
Lietuvos delegacijos vadovas, susisiekimo viceministras Valerijus Ponomariovas. Sauliaus Venckaus (ELTA) nuotr.
2004 06 17
Lietuvos delegacijos...
Į krepšelį
V. Alekna - vienvaldis disko metikų reitingo lyderis. Aliaus Koroliovo (ELTA) nuotr.
2004 06 16
V. Alekna - vienvaldis...
Į krepšelį
Pasaulio baidarių irklavimo čempionai Alvydas Duonėla (k) ir Egidijus Balčiūnas. Mykolo Ambrazo (ELTA) nuotr.