ELTA | foto
Į titulinį Svetainės žemėlapis LT EN
Nuo:
Iki:
Per:

Apie ELTĄ

Prisijungimas
Registracija
Informacija
ELTA | foto
- Čia naujausios nuotraukos iš svarbiausių Lietuvos ir užsienio įvykių.
- Čia vienas iš didžiausių Lietuvoje nuotraukų archyvų.
- Čia galimybė patalpinti geriausias savo nuotraukas.
ELTA - pirmaujanti žinių agentūra Baltijos šalyse. ELTA - ant ilgametės patirties pamato išaugusi dinamiška ir moderni nacionalinė naujienų agentūra, teikianti aktualią, patikimą, subalansuotą informaciją.

ELTA - svarbiausios Lietuvos ir pasaulio naujienos, pristatomos patogiai ir laiku. Eltos svetainėje www.elta.lt visą parą nuolat atnaujinama originali ir verstinė informacija apie politiką, verslą, sportą, kultūrą, teisėsaugą, pramogas.

Eltos naujienų agentūroje dirba patyrę žurnalistai, fotokorespondentai, vertėjai, redaktoriai. Jie rūpinasi, kad didžiųjų pasaulio agentūrų - Didžiosios Britanijos Reuters, Vokietijos DPA; taip pat kaimyninių šalių - Rusijos ITAR-TASS, Latvijos LETA, Lenkijos PAP ir kitų - pranešimai pasiektų Lietuvos vartotoją, o informacija iš Lietuvos anglų ir rusų kalbomis sklistų po pasaulį. Naujausius vaizdus iš užsienio Eltai teikia fotoagentūra EPA. Eltos fotobanke sukaupta per 100 tūkstančių archyvinių nuotraukų nuo 1985 m.

Kiekvieną rytą ELTA praneša, kokie įvykiai tą dieną numatomi Lietuvoje, kuo prieš keletą metų ar šimtmečių konkreti diena buvo svarbi Lietuvai ir pasauliui, ką rašo šalies ir pasaulio spauda. ELTA skelbia visuomenės nuomonės apklausas, politologų komentarus, interviu su žinomais ir įtakingais žmonėmis. Verslo sraute - šalies įmonių naujienos, reguliariai pateikiamos Lietuvos ir pasaulio akcijų biržų žinios, valiutų kursai, tarptautinės verslo naujienos. Visas Eltos žinių srautas nuo 1996 m. archyvuojamas klientams prieinamoje duomenų bazėje.
ELTA
© 2018, Lietuvos naujienų agentūra ELTA
Visos teisės saugomos
Platinti, kopijuoti be raštiško ELTA sutikimo draudžiama
El. paštas foto@elta.lt